Showbiz

Nuk fshihen më, Aleksia Peleshi konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn

Prej disa ditësh, Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia kanë qenë në qendër të vëmendjes se kanë nisur një lidhje dashurie. Thashethemet lindën pasi dyshja postoi fotografi nga i njëjti vend në Vlorë.

Më pas, Aleksia ndau me ndjekësit e saj në në rrjete sociale një foto në makinë, ku vihej re Romeon duke drejtuar mjetin. Postimi është bërë në Ditën e Shën Valentinit dhe është shoqëruar me këngën “Abra Cadavra, Kush-Valentine”.

Si duket pas lajmeve, çifti ka vendosur të fshihet më. Ka qenë vetë vajza e ministrit të Mbrojtjes, e cila ka publikuar pak orë më parë një foto, në të cilën dallohet qartë se është përkrah Romeos. Ndërkohë, kujtojmë që prej disa muajsh muajsh aktori i humorit i ka dhënë fund lidhjes me Jonida Maliqin.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close