fbpx
Showbiz

“Nuk jam e mërzitur”, vajza e Majlinda Bregut tregon për gjendjen e saj pas ndarjes nga Erik Fullani

Kejda, vazja e Majlinda Bregut ka publikuar një foto së fundi teksa shkruan se nuk është e mërzitur. Me flokët bisht dhe mjaft indiferente, bukuroshja që sapo është ndarë nga djali I ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Eriku, na lë të kuptojmë se gjithçka po e kalon më së miri. “E vetëdijshme, por jo e mërzitur,”- shkruan Kejda krahas fotos.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button