Showbiz

“Nuk jemi më bashkë”, Bashkimi i Përputhen njofton ndarjen me Alvisën

Bashkim Sahiti permes postimit te sotem në Instagram ka habitur të gjithë.  Ai ka njoftuar ndarjen nga Alvisa përmes një shkrimi në InstaStory.

Sipas tij, asgjë nuk ka qenë lojë por gjërat nuk kanë funksionuar jashtë.  Ky reagim ka habitur ndjekësit të cilët madje kanë dyshuar se mos bëhet fjalë për një hakim të llogarisë së djaloshit nga Mitrovica apo shaka 1 prilli.

Ai javën e kaluar, si i ftuar në Prive mes tjerash pohoi se kanë bërë dhomën e tyre në shtëpinë e familjes në Mitrovicë dhe do të vazhdojnë të jenë me kohë të plotë bashkë në Tiranë.  Se çka mund të ketë ndodhur, mbetet të shihet tutje, citon Prive.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close