Showbiz

Nuk ka më vend për dyshime, Romeo dhe Jonida puthen përpara të gjithëve

Prej kohësh në media është komentuar gjatë për marrëdhënien mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Ndonëse dyshja është kapur disa herë mat asnjëherë nuk kanë pranuar publikisht lidhjen duke mbajtur jetën e tyre diskrete.

Mirëpo, një video e siguruar së fundmi nga ‘Revista Who’ ka vërtetuar edhe një herë lajmin se dyshja janë në lidhje. Në video, Romeo dhe Jonida shihen teksa pushojnë në plazh, ndërkohë që janë duke u puthur.

Siç shihet nga pamjet, Romeo dhe Jonida janë të shoqëruar në pushimet e tyre nga vëllai i aktorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani, që gjithashtu përflitet që janë në një lidhje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close