Showbiz

“Nuk kam nevojë për njeri, ju shqyej të gjithëve”/ Luizi debaton me Oltën

Armaldo diskutoi edhe një herë çështjen e televotimit të kaluar dhe debatin që ai pati me Luizin.  Ai i tha Luizit se nuk ka pse thotë gjithë kohën që e shpëtoi atë nga nominimi, sepse nuk e bëri ai.

Olta nga ana tjetër, u shpreh se Luizi e ingranoi Armaldon sepse nuk donte që ai të largohej nga shtëpia, se ka mbetur vetëm. Luizi tha se ai nuk ka nevojë për njeri fare aty, dhe se i “shqyen” të gjithë. “Unë as nuk ju fus në listë fare”, shtoi Luizi.

Olta: Hajde na shqyej.

Luizi: Ty të kam shqyer unë.

Olta i tha Luizit se ai dhe Efi i përkasin së njëjtës kategori.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close