Showbiz

Nuk mban asnjë qindarkë për vete! Monika zbulon kujt do t’ia dhurojë 100 mijë euro nëse fiton Big Brother VIP

Monika Lubonja vendosi të qëndrojë edhe një muaj në Big Brother Vip për dy arsye të forta. Ajo tha se do të vijojë të qëndrojë dhe nëse e merr fitoren, gjysma e 100 mijë euroshit do të shkojë për fëmijët me sëmundje të rënda dhe gjysma për fondacionin “Dritan Hoxha”.

Një gjest për t’u marrë shembull nga ana e aktores së famshme shqiptare. “Gjysmat do të shkojnë për fëmijët me sëmundje të rënda dhe gjysma do t’i shkojnë fondacionit ‘Dritan Hoxha’”, tha Monika. Të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri u vunë para një zgjedhje, të qëndrojnë ose jo deri më 18 shkurt.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close