Showbiz

“O çapaçulaaaa!”/ Tre ditë pas fitores, Luizi poston video në instagram: Nuk e di çfarë keni parë te unë që më keni vlerësuar kaq shumë

Disa ditë pasi fitoi finalen e Big Brother VIP Albiania, Luiz Ejlli ka postuar një video ku ka falënderuar të gjithë fansat e tij për mbështetjen e dhënë.

Ai u shpreh i habitur nga mbështetja që ka parë jashtë Big Brother, duke shtuar se nuk e dinte as ai vetë se çfarë kanë parë të veçantë tek ai që e kanë vlerësuar kaq shumë.

“Si ju kam o çapaçula. M’u deshën tri ditë me e marrë vetin, para se me e bo këtë video. Ju kërkoj falje që nuk ju kam falënderuar përzemërsisht një nga një secilin dhe shpresoj që me këtë video ta justifikoj sadopak vetën sepse me sa pashë nuk e di çfarë keni parë të unë që me keni vlerësuar kaq shumë. Ju jam mirënjohës tërë jetën dhe uroj që të ua shpërblej në vazhdim”, ka thënë ndër të tjera ai në këtë video që ka postuar në instagram.

Të shtunën këngëtari shkodran fitoi edicionin e dytë të Big Brother VIP, duke siguruar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close