Showbiz

“O plehrë”/ Goditje me shpulla dhe fjalor banal, plas keq sherri në “Përputhen” (VIDEO)

Një sherr verbal dhe fizik është regjistruar në puntatën e sotme të emisionit “Përputhen” mes vazjave.

Takimi që Orsiola pati me Donaton, solli shumë tensione në studio. Irisi nuk arriti ta përmbajë veten dhe nisi të bërtasi. Debati midis Irisit dhe Orsiolës, konkurrenteve të programit ka degraduar në momentin që u përfshiu edhe Lea.

Kjo e fundit e goditi me shuplakë ish-shoqen e saj të ngushtë. Debati nisi me ofendime dhe me krahasim duke i thënë njëra tjetrës ”Plehrë”.

Tensionet në studion e Për’puthen nuk u qetësuan, më pas ndërhyri Petro, i cili ka qenë “molla” e sherrit midis dyshes.

Osriola:Ti nuk do tregosh standardet, je plerë.

Irisi: Seriozisht e ke që më thua muja plerë e ke parë veten në pasqyrtë moj seriozisht e ke kujt i thua plerë. Punën kryesore e kam me ty edhe me këtë plerën tjetër. Ju të dyja jeni plerë (Orsiola dhe Lea). Se kam punë edhe me ty.

Lea: Kujt i drejtohesh ti ashtu, se boll të kam duruar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close