Showbiz

“O shefi, vetëm 1 minutë”/ Vëllezërit korçarë përballen me situatën e sikletshme: Erdhi policia…

Vëllezërit korçarë Stefi dhe Endri Prifti u ndeshën mbrëmjen e djeshme me një situatë jo fort të zakonshme. Ata po këndonin në një lokal në Korçë këngën popullore “Barbaro vasiliko”, teksa kishte kaluar vetëm një minutë nga ora policore.

Ndërsa akrepat e orës shënuan 11:01, patrulla e policisë shkoi për t’i ndërprerë. Në videon e publikuar nga Stefi në llogarinë e tij të “Instagram” dëgjohet vëllai i tij, Endri i cili thotë: “O shefi vetëm një minutë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close