Showbiz

Olsa Muhameti reagon për herë të parë pas raportimeve se ajo dhe Bora do t’largohen nga “Për’puthen”

Autorja e “Për’puthen”, Olsa Muhameti, ka reaguar pas raportimeve se ajo dhe moderatorja e emisionit të dashurisë, Bora Zemani po largohen përfundimisht nga formati. Ndonëse nga burime të pakonfirmuara, ishin disa emra, si të mundshëm për t’i zëvendësuar.

Reagimi i autores nuk vonoi për të qartësuar mjegullën mbi thashethemet e fundit.

Ajo ka shpërndarë në Instastory një lajm të Top Albania Radio, ku shkruhet se burime pranë “Top Channel” konfirmojnë se “Për’puthen” do të vazhdojë, sigurisht me Olsën dhe Borën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: