Showbiz

Olta Gixhari: Dua të jem e varur nga një mashkull

Aktorja e njohur Olta Gixhari gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me deklaratat e saj.E ftuar në ‘Thumb’, Olta ka treguar se do që të jetë e varur nga mashkulli, pasi e urren barazinë gjinore.Ajo shtoi se dëshiron një mashkull që ta bëjë të ndihet femër dhe t’i si sigurojë asaj jo vetëm anën monetare.

‘Unë i respektoj shumë rregullat e femrës. Nuk më pëlqen barazia gjinore. E urrej barazinë gjinore. Ne duam barazi gjinore të shtrembër, e duam por lekët burrit ja marrim. Lere se çfarë themi ne por çfarë ndodh përreth. E duan por i pyesin për lekët tek banka.

Unë dua një mashkull që të jem e varur nga ai jo vetëm monetarisht por për çdo gjë. Unë kam dëshirë të ndihem femër. Sot janë ngatërruar këto gjëra, po ndërrohen pozicionet, s’po merret vesh kush është femër kush është mashkul’, është shprehur Olta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close