Showbiz

Olta Gixhari është e bindur: Unë jam fituesja e Big Brother!

Olta Gixhari është futur me synime të qarta në “Big Brother Vip”. Aktorja është e vendosur që do ta fitojë ajo këtë edicion të dytë të Big Brother Vip. Sot duke folur me Bjordin, i cili po e përjeton për herë të dytë këtë eksperiencë, Olta artikuloi qartë që e sheh veten fituese të këtij reality.

“Do të të coj deri në finale”, i ka thënë Bjordi Oltës ndërsa kjo e fundit u shpreh se, “zemër nuk llogaritet finalja unë do fitoj”. Deri në momentet që flasim Oltës duket se i kanë dalë parashikimet, të gjithë kundërshtarët e saj më të mëdhenj brenda shtëpisë tani janë jashtë saj. (Dhe këtu e kemi fjalën për Zhaklinën dhe Gentin).

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close