fbpx
Showbiz

Pak kohë pas ndarjes, Robert Berisha ka.pet ‘mat’ me një vajzë në Turqi

Ndarja e Norës dhe Robertit bëri bujë mediatike menjëherë pasi ky i fundit e konfirmoi ndarjen, transmeton Gazeta Metro. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në Instagram. Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora udhëtoi së bashku me vogëlushen e saj, Renee dhe të ëmën për të kaluar disa ditë pushimi dhe të njëjtën gjë ka bërë së fundmi edhe Roberti.

Ai ka zgjedhur bregdetin turk për të kaluar disa ditë pushime dhe nuk është vetëm. Pranë tij është një vajzë, e cila sipas ‘Prive.al’ është e dashura e re e këngëtarit.

‘Prive.al’ ka  zbuluar një foto të tij me një vajzë brune. Ata shfaqen të ulur në një tavolinë duke shijuar pamjen. Kush është vajza në krahët e tij nuk është e ditur se kush është ende./gazetametro.net

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button