Showbiz

Pak orë para emisionit Beatrix ‘trondit’ shqiptarët: “Albani kishte plumba në trup” (Video)

Beatrix Ramosaj është e nominuar në ‘Big Brother Vip’ ku ndoshta mund të jetë ajo që do lërë përfundimisht shtëpinë më të famshme.

Duket që nga ankthi, Beatrix është zgjuar aspak mirë ditën e sotme dhe është shumë e mërzitur, pasi ka parë ëndrra të këqija. Ajo ka zbuluar se ka parë ëndërr sikur Albani ishte me pl u mba në trup, e të vetat nuk i shikonte. Teksa ndodhej në oborr me Arbërin,

Ky i fundit i tha që të mos e humbë energjinë pozitive që e karakterizon. Gjithashtu ai i tha që nuk do që ajo të ndihet keq prej tij. Beatrix: Me pl umba në trup, edhe të vëllait. Të miat nuk i shikoja fare, vetëm të atij. Shumë stres. Shumë stres edhe frikë.

Arbëri: Mos e humb atë energjinë pozitive. Beatrix: Faleminderit, ishalla shkon mirë sot. Si të jetë shkruar Arbëri: Është lojë, e di se jeni lidhur shumë shpirtërisht me të gjithë. Po jetën e kemi jashtë, këtu tregojmë një pjesë të karakterit. Beatrix: Ajo jashtë e di. Arbëri: Këtu nuk do bëheshim shok me të gjithë. Mendo gjëra të bukura, mos u fut thellë tek ato negative. Nuk dua që të ndihesh keq nga unë, nuk jam këtu të bëj njerëzit të ndihen keq.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close