Showbiz

Pak pas ndarjes Dafina Zeqiri befason me ndryshimin ne pamje (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri përveçse është një nga më të talentuarat në muzikë, gjithmonë ka bërë përshtypje me paraqitjen e saj. Shpesh këngëtarja preferon të bëjë ndryshime në “look” dhe duhet thënë se këto ndryshime ndonjëherë janë drastike. Nga flokët e shkurtra për koke, Dafina ka vendosur të shfaqet me flokë më të gjata dhe tualet të kruruar. Një ndryshim i papritur ky që vjen pas ndarjes nga Dj Geek por që duhet thënë se i shkon shumë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: