fbpx
Showbiz

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha publikon pamje nga festa e “Baby shower”

Ledri ka publikuar një imazh duke treguar se kush po ja ndal `ndejën`. Ledri një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar pret një vajzë bashkë me partneren Sara Hoxha, blogerja e njohur nga Shqipëria.

Sara dhe Ledri, dje kanë festuar `baby shower-in` e vajzës, ku mysafir ishin plot fytyra publike të estradës shqiptare. Reperi kishte publikuar një video në Instastory me mbishkrim, “policia me nal nejen”.

Vëmendje mjaft të madhe mori Hoxha, derisa u shfaq në formë të mirë në një fustan të bardhë. Më poshtë ua sjellim disa nga pamjet e veçanta të kësaj feste:

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button