Showbiz

Pas 8 muajsh në program Mevlani deklarohet! “Jam vetëm për ty”, Ledjana ia kthen njësoj

Puntatën e djeshme të Për’Puthen po transmetohet takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse janë apo jo për njëri-tjetrin. Mevlani ka deklaruar se është atje vetëm për Ledjanën, ndërsa vajza ka thënë të njëjtën gjë në studio.

Mevlani: Aty brenda jam vetëm për ty, nuk shoh njeri tjetër. Mevlani: Po ti?

Ledjana: Do ta jap përgjigjen në studio. Ledjana: Edhe unë jam vetëm për të në studio dhe për asnjë djalë tjetër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: