Showbiz

Pas festës në jaht i rrethuar nga femrat, Atdheu kthehet sërish tek Sara: Ndodh shpesh kur e do dhe nuk di si…(Foto)

Historia e dashurisë së Sarës me Atdheun pësoi krisje, por duket se marrëdhënia e tyre është sërish si më parë.

Nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, Sara ka publikuar një fotografi teksa ndodhej pranë tij para se të niste xhirimi i një prej emisionit Për’puthen kur ishin ende konkurrentë.

“Ka qenë koha kur s’ma varte”, shkroi Sara. Postimin e saj e shpërndau edhe Atdheu duke shkruajtur: “Ndodh shpesh kur e do një person shumë dhe nuk di se si të reagosh para atij personi.”

Kujtojmë se Atdheu organizoi një festë të madhe për 28-vjetorin e lindjes, ku u vu re mungesa e Sarës. Të gjithë të pranishmit publikonin video teksa dy femra kërcenin pranë Atdheut dhe ai shijonte performancën e tyre, ndërsa Sara nuk ishte askund.

Për ditëlindjen e tij, Sara publikoi tortën me domethënie që ia kishte dedikuar Atdheut, por mungesa e saj në festë ngjalli dyshimet se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Këto dyshime i shtuan edhe postimet e një dite më vonë ku Atdheu tregonte se po shijonte performancën e femrave seksi në jaht, ndërsa Sara ndodhej në praninë e miqve të saj, larg tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: