Showbiz

Pas infektimit të Piperos, ironizon Rovena Stefa: Po bëjnë vitamina me ujë

Dy javë pasi mori dozën e parë të vaksinës anti-Covid, mjeku Pëllumb Pipero është infektuar me koronavirus. Lajmi ka nxitur reagimet të shumta, dhe madje ka nga ata që dyshojnë në vërtetësinë e vaksinës Pfizer, mes të cilëve dhe Rovena Stefa.

Këngëtarja ka reaguar përmes një postimi ku shkruan me ironi se ose po bëjnë vitamina me ujë ose vaksinat nuk kanë të bëjnë aspak me virusin. “Ose këta bëjnë vitamina me ujë ose këto vaksina nuk kanë të bëjnë fare më sëmundjen.”, ka shkruar Stefa.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close