Showbiz

Pas martesës me kushërirën e Almedës, Erosi bën veprimin e papritur ndaj Tolgahanit

Eros Grezda i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me Ajsel Abazin. Bukuroshja është kushërira e Almeda Abazit dhe marrëdhënia e Erosit dhe Ajselit, ka bërë që futbollisti të krijojë një lidhje të ngushtë edhe me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman.

Pas martesës me kushërirën e Almedës, Erosi bën

Pak kohë më parë ka qenë Tolgahan ai që ka postuar një foto në Instagram ku e cilësonte Erosin si vëllain e tij. Së fundmi edhe Eros ka treguar se e mbështet aktorin turk.

Pas martesës me kushërirën e Almedës, Erosi bën

Futbollisti ka ndarë një video në Instastory të shkëputur në një nga serialet që Tolgahan luan në Turqi dhe e ka etiketuar aktorin.

Pas martesës me kushërirën e Almedës, Erosi bën

Pas martesës me kushërirën e Almedës, Erosi bën

Pas martesës me kushërirën e Almedës, Erosi bën

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close