fbpx
Showbiz

Pas suksesit të këngës “Zemër”, Dhurara Dora vjen sërish në bashkëpunim me Soolking

Një vit pas publikimit të “Zemër”, Dhurata Dora do të vijë sërish në bashkëpunim me reperin francez Soolking. Këtë e ka bërë vetë të ditur Dhurata me anë të një postimi në ‘Instagram’ ku shfaqet duke kënduar “Hayati”, që e solli Soolking në duet me Meron por këtë herë do të jetë një ‘remix’ me Dhuratën. Fansat kanë lënë menjëherë të entuziasmuar një sërë komentesh. Kënga “Zemër” u kthye në një super hit dhe u pëlqye shumë, ndaj me siguri dhe ky ‘remix’ do të pëlqehet shumë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button