Showbiz

Pas triumfoi në Festivalin e Këngës, Ronela Hajati konfirmon duetin me reperin e njohur

Një tjetër duet sapo është konfirmuar. Ronela Hajati dhe MatoLale kanë bashkuar focat për këngën e radhës. Lajmin e kanë bërë me dije vetë artistët përmes postimeve në rrjete sociale. Kënga është realizuar ndërsa presin të përfundojnë dhe xhirimet e klipit.

“MatoLale më tha një zog shumë i vogël që xhirojmë video javës tjetër. Nuk e di a të tha dhe ty!”, ka shkruar Ronela. Postimi është rishpërndarë më pas nga reperi në profilin e tij duke treguar se xhirimet pritet të nisin së shpejti.

“Mua më tha thuaji Ronelës mos ta prekë më këngën por xhironi se na plasët. Shoqata e zogjve TR.” ka shkruar reperi ndërkohë që Ronela ia ka kthyer: “Si punë meraku më shumë a kupton?”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close