Showbiz

Pas Zërit, me pamjet nga spitali Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e padëgjuar të vajzës

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë. Moderatorja ka sjellë në jetë ditën e djeshme një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin e veçantë shqiptar, Bota.

Ka qenë vetë Elita që ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me vogëlushen në Spitalin Amerikan në Prishtinë. Vihet re që nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë, teksa i shoqëron babai Gjiko.

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 / Nje falenderim të vecante për @spitaliamerikanprishtine , Dr. @goksugoc Goč dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për ne. Mirënjohese pa fund per shërbimet e ofruara!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: