Showbiz

Pasi mbështeti shembjen e Teatrit, Artan Imami shfaqet në këngë (Video)

Arta Imami aktori dhe regjisori që mbështeti shembjen e Teatrit Kombëtar ka publikuar këto ditë një bashkëpunim muzikor me këngëtarin Sardi Strugaj. Në videoklipin e kësaj kënge, shfaqet aktori Artan Imami, i cili përmes interpretimit të tij paraqet shqetësimet e një piktori në atelienë e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: