Showbiz

Pasi u nda nga Albi Nako, Alba zbulon lidhjen e re të dashurisë për Shën Valentin

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur prej kohësh se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë që nuk u konfirmua asnjëherë nga palët. Pikërisht, sot në ditën e Shën Valentinit ka qenë Alba që ka konfirmuar ndarjen dhe mbi të gjitha lidhjen e re.

Ajo ka treguar përmes një postimi në Instastory se zemra e saj i përket dikujt që i fillon emri me K. Prezantuesja e motit ka publikuar surprizën që i ka bërë “K”, në një kuti me trëndafila që formojnë “I love you”. “Je dashuria e jetës sime. Të dua”, shkruhet në pusullën, të cilën Alba e ka treguar për të gjithë ndjekësit duke zbuluar kështu lidhjen e re të dashurisë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close