Showbiz

Pasi u nda nga Bearti, Tea shihet duke u puthur me një djalë tjetër (Foto)

Dy javë pasi u nda nga Bearti, Tea shihet duke u puthur me një mashkull Tea dhe Bearti kanë qenë dy ndër personazhet më të komentuar në media përgjatë kohëve të fundit.

Dyshja i dhanë fund lidhjes në mënyrë të befasishme për arsye xhelozie dhe pasigurie. Ndonëse nuk ka shumë që janë ndarë, Tea është përfshirë në një vorbull tjetër thashethemesh. Në rrjet po përflitet se ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ ka nisur një lidhje të re.

Shkak për këtë është bërë një video e publikuar në rrjete sociale, ku Tea shihet shumë e afërt me një djalë. Ai e puth shumë afër buzës dhe kjo nuk iu ka shpëtuar ndjekësve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: