Showbiz

“Për Borën do bëja 10 vite burg”, Atdheu i hap zemrën moderatores së “Për’puthen”

Atdhe Xharavina ka shprehur simpatinë për drejtuesen e këtij emisioni, Bora Zemanin. I ftuar në  emisionin “Në pranga”, ai ka thënë se për Borën është i gatshëm të bëjë 10 vite b urg.

“Komplimente nuk i kam bërë ndonjëherë, kam respekt. Është moderatorja e emisionit dhe kam respekt. Bëja 10 vite burg për Borën. Kam shumë respekt, sidomos kur ishin këto turet.

Nuk kemi pasur shumë muhabet me Arjanin dhe Borën. Tashmë që mbaroi Përputhen u familjarizuam dhe kuptova që ishin shumë njerëz të thjeshtë”, tha ai.

Më pas Atdheu ka folur edhe për marrëdhënien me Sarën. Ai zbuloi se ka qenë Sara që e ka lënë Atdheun.

Por pavarësisht se duket sikur lidhja e tyre ka marrë fund, Atdheu e ka lënë këtë çështje pezull.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close