fbpx
Showbiz

Për datëlindje, moderatorja mori dhuratë një propozim martese

Prezantuesja shqiptare, Fatma Methasani, i kishte thënë “Po” shef Alfios shumë kohë më parë, por përgjigjen zyrtare ja dha në ditën e lindjes! Pak orë më parë, Alfio postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një foto ku shfaqen të dy të përqafuar dhe moderatorja tregon nga kamera unazën e martesës.

Në sfond ka zemra të kuqe me “love” brenda dhe një “Marry Me” gjigant! “Ajo tha po”,-shkruan Alfio në përshkrimin e fotove. Alfio dhe Fatma janë prindër të një vogëlushi dhe prej shumë kohësh në një marrëdhënie, por dasma për ta është një kujtim i bukur që duhet bërë në kohën e duhur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button