Showbiz

“Për gjithçka që të kam bërë”, Simona i kërkon falje publikisht bashkëshortit

Simona ka ardhur në emisionin “E diela Shqiptare” për t’i kërkuar falje bashkëshortit të saj për të gjitha dyshimet që ka pasur në fillimet e lidhjes së tyre. Adionisi është bërë pjesë e programit dhe e ka vlerësuar shumë bashkëshorten e tij.

Ardit Gjebrea: Kush mund të jetë?

Adionisi: Kam vëllanë larg në Itali, kam kushërinj larg, jemi pak fis i madh.

Ardit Gjebrea: Ti je i martuar apo jo? Sa vjeç ke ikur nga Shqipëria?

Adionisi: 19 vjeç.

Ardit Gjebrea: Nusen ku e ke?

Adionisi: Nusen e kam në punë.

Ardit Gjebrea: Ke pasur ndonjë shoqe këtu para se të ikje?

Adionisi: Unë jam një tip që nuk mbaj shoqe sepse kam 4 motra dhe nuk duroj të tallen me to dhe kjo është.

Ardit Gjebrea: Qenka me fat nusja jote.

Adionisi: Me fat ajo dhe unë.

Ardit Gjebrea: Të shikojmë kush ka ardhur për ty.

Adionisi: Gruaja.

Simona: Adionis, kam ardhur sot këtu për të kërkuar falje për gjithçka që të kam bërë kur jemi njohur. Frika ishte e madhe në fillimi, Je njeriu më i mirë që kam njohur në jetë.

Adionisi: Edhe ti për mua. Je jeta ime./tvklan.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: