Showbiz

Për të gjitha vajzat me emrin “Aurora”, Alban Ramosaj ka një tjetër surprizë

Këngëtari i shumë pëlqyer nga rinia, Alban Ramosaj ka sjell një surprizë për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij dhe jo vetëm. Këtë herë, ai është rikthyer tek vajzat me emrin, Aurora dhe ka lancuar remiksin e këngës “Aurora”, version origjinal i së cilës ka tashmë 4 vite.

Sot përmes një postimi në Instagram Alban tregoi se kënga e njohur erdhi në një version të ri remiks me ndihmën Dj të njohur shqiptar, Dj Vicky. Ramosaj u shpreh se kënga ishte mjaft gazmore dhe beson se shumë njerëz do ta pëlqejnë atë për të kërcyer.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close