Showbiz

“Për ty zihem me gruan”, ndjekësi fiksohet ndaj këngëtares

Një ndjekës në rrjetet sociale i ka rrëfyer këngëtares shqiptare që zihet me gruan e tij për të. Bëhet fjalë për Aida Doçin, e cila njihet për baladat e saj të shumta.

Fiksimi i disa meshkujve për këngëtaret arrin deri aty saqë i krijojnë vetes probleme në familje. Diçka e tillë i ka ndodhur edhe fansit të këngëtares shqiptare, Aida Doçi. Kjo e fundit teksa u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instagram mori një deklaratë surprizuese.

“Shpesh herë je arsyeja që zihem me gruan,”- shkruan ndjekësi dhe ylli i muzikës i sqaron se thjesht po këndon. “Hahaha edhe këtë e dëgjova, s’jam duke bërë asgjë, thjesht po këndoj,”- përgjigjet Aida.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close