Showbiz

“Për’puthen +40″/ Stela nga Vlora refuzon Armandon, ai nuk e pret mirë

Stela dhe Armando tërhoqën vëmendjen që në takimin e tyre 4-minutësh. Disa herë gjatë takimit, Stela kërkon që të mbyllë xhirimet. Armando iu drejtua Stelës me fjalët më të ëmbla dhe u emocionua së tepërmi. Por ky takim, jashtë studios zhgënjeu fansat, që pëlqyen që në fillim, këtë çift të mundshëm. Sipas Stelës, Armando nuk i dha energji të mirë.

Stela: Nuk ndihesha rehat, nuk kishte energji pozitive, nuk isha vetja. Nuk ishte ai ambienti i bukur që prisja që të ishte. M’u prish që kur filloi të pyeste për ish-bashkëshortin, gocën.

Armando: Unë e perceptoj si refuzim, nuk e di ku gabova??

Stela: Jo, nuk është ashtu… Armando: Unë nuk e kuptoj, është më se e natyrshme të pyes

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: