Showbiz

Përputhen +40/ Konkurrentja e re i shprehu pëlqimin, Ndriçimi shtanget: Jam pa koment

Lindita është konkurrentja e re që i është bashkuar sot “PërPuthe 40”. Menjëherë bie në sy fakti se ajo është një grua shumë simpatike, ndërsa tregoi se është e divorcuar dhe ka dy djem. E pyetur nëse kishte ardhur me qëllime të qarta dhe nëse kishte piketuar ndonjërin nga zotërinjtë në emision, ajo tha emri e Ndriçimit.

Ky i fundit as që e priste që të ishte i preferuari i saj, ndërsa tha “jam pa fjalë”. “Jam pa koment, nuk di ça të them, e falënderoj pa masë për interesin dhe uroj që me kalimin e kohës të njihemi më mirë”, tha ai.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: