fbpx
Showbiz

Pl.as k.eq xhelozia, zi.hen motra Hoxha, zbulohet shkaku

Motrat Hoxha tërheqin gjithmonë vëmendjen në rrjetet sociale por edhe të mediave rozë.

Këtë herë përmes një postimi në Instagram Lori shfaqet  para disa busteve e qeshur dhe me gjuhën jashtë, ndërsa krahas  fotos ajo shkruan: Unë vetes: Në të vërtetë nuk është aq serioze!

Ndërsa nga komentet poshtë  fotos vihet re që trashëgimtarja e TopChannel i ka kërkuar një mendim së motrës, Redias që t’i jepte një mendim lidhur me përshkrimin që do t’i bënte fotos, por sërish nuk bëri siç i sugjeroi ajo.

Por mes dy motrave më pas ka pasur një zënkë të vogël, që e kanë bërë publike edhe për fansat  në Instagram.

Redia: Pra kot sa më harxhove kohë duke pyetur për captions se prap atë që doje bëre.

Lori: Unë jam Peshore, këtë bëjmë ne!

Redia: Sikur të kisha një dollar për çdoherë që përdor horoskopin si justifikim.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button