Showbiz

Plas keq mes Melisës dhe Ledjanës, ish-konkurrentja e Për’Puthen bën paralajmërimin: Do dëgjohemi shpejt se unë jam…

Mesa duket ka një krisje mes Melisës dhe Ledjanës. Ka qenë Melisa e para e cila ka thënë për programin” Roped with Olsi” se Ledjana është fallco.

Mirëpo menjëherë reagoi Ledjana. “Dhe sa për ata që japin intervista dhe akuzojnë se jam fallco, të shikojnë veten e tyre sepse Ledjana nuk përmend mamin e babin për t’u viktimizuar në program e as nuk shes veten për karrierë e për asgjë.

Në intervista mund të flisni për veten tuaj, jo për vërtetësinë time se jeni askushi”, shkroi ajo. Por Ledjana nuk e la me kaq. Në një tjetër postim, ajo ka ironizuar gjithashtu faktin që Melisa është bërë këngëtare nga “Për’puthen”.

Por Melisa sapo ka bërë një reagim dhe një paralajmërim

“O ZEMRA E VOGEL SA QENKA LUMTURU QE I KAM PERMEND EMRIN JA SE PO TE PERMEND SERISH SE ME DUKET MI MORE ME SHAKA MESAZHET QE TE SHKRUAJA! TE FLASESH NE TELEFON KE FRIKE POR TE SHPIKESH MBI MUA TE PELQEN! UNE JAM ME PARIMIN QE NESE ZIHEN 2 TE RINJ DUHET TE NGELI MES KETYRE 2 TE RINJVE POR TE PAFTYRAT NDERHYJNE FAMILJEN, PERMENDIN MAMANE DHE BABANE! UNE PERSONALISHT U LODHA ME MESAZHE ME TY KSHUQE PREFEROJ TE BEJ NJE XHIRO ANDEJ NGA BUKËMIRA! DERGOJI FJALET EDHE ANDEJ NGA BELGJIKA, DO DEGJOHEMI SHUME SHPEJT POR UNE JAM QINGJI I URTE QE PIN 2 NENA!”

“NE PERPUTHEN NISI RRUGETIMI IM DREJT FAMES POR ENDRREN E KENDES E KAM PASUR QE E VOGEL. PO TY IDEJA E TE BLERIT FOLLOËERSA KUR TE LINDI?! ISHALLA TE KTHEHET INSTAGRAMI SE NUK KE JETE PA ATE! SHNET!””- ka përfunduar Melisa.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: