fbpx
Showbiz

Plas “keq” mes tyre, Olti Curri sjell skemën si mbërriti Alketa Vejsiu në Sanremo

Gjatë ditës së djeshme, Alketa Vejsiu deklaroi se ëndrra e saj më e madhe në karrierë u bë realitet, shkruan lajmi.net.

Atë do ta shohim në të njëjtën skenë me emra të njohur përfshirë Monica Belluci, Georgina Rodriguez, e shumë të tjerë.

Por, pas këtij lajmi, ka reaguar opinionisti Olti Curri, i cili përmes disa postimeve ‘thumbuese’ krijoi skemën se si erdhi Alketa deri në Sanremo.

Ai thotë se personi që duhet ta falënderojë Alketa është Edi Rama, për shkak të miqësisë që ka me bashkëshorten e tij, Linda Ramën.

Alketa në një positm kishte shkruar “Lutjet e tua u bënë realitet. Zoti të bekoftë”.

Por, pas gjithë kësaj, Alketa dhe Olti më nuk ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. /Lajmi.net

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button