Showbiz

Po bëjnë lojë? Saimiri dhe Meri po shijojnë jetën jashtë si çift (Foto)

Pas përfundimit të spektaklit, dy të rinjtë, Meri Murri, vajza modele nga Elbasani arriti t’i fitonte zemrën ‘princit modern’. Ditët e fundit kanë gjetur kohë për veten dhe po mundohen t’a shijojnë vetëm për vetëm si një çift i vërtetë.

Është Saimiri i cili ka publikuar pak minuta më parë një foto më në krah të dash.urën e tij. “Çift, dash.uri”, ka zgjedhur këto fjalë për të përshkruar foton “Princi”. Kujtojmë se çifti është në shenjestër të publikut dhe në rrjet qarkullojnë hipoteza se gjithçka është të kuadër të një shoë televiziv dhe nuk janë aspak një çift i vërtetë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: