Showbiz

Po prisnin të mbanin dasmën, Jennifer Lopez i jep fund fejesës me Alex Rodriguez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë ndarë. Page Six raporton se çifti i famshëm i kanë dhënë fund fejesës së tyre pas dy vitesh. 51-vjeçarja dhe Alex u fotografuan bashkë muajin e kaluar duke u përqafuar në Republikën Dominikane, ku aktorja dhe këngëtarja po xhironte filmin e saj të fundit “Shotgun Wedding”.

“Tani ai është në Miami duke u bërë gati për sezonin e bejsbollit dhe Lopez po xhiron filmin e saj.”, tha burimi pë Page Six. Ky lajm vjen vetëm pak kohë pasi emri i Rodriguez u përfol se mund ta ketë tradhëtuar yllin e muzikës me Madison LeCroy. Por një burim mohoi akuzat duke thënë: “Aleks nuk e njeh atë dhe nuk e ka takuar kurrë”.

FILE – In this Sunday, Feb. 24, 2019, file photo, Alex Rodriguez, left, and Jennifer Lopez arrive at the Oscars at the Dolby Theatre in Los Angeles. Rodriguez and Lopez are engaged. The couple posted an Instagram photo of their hands with a massive engagement ring on Lopez’s ring finger. (Photo by Charles Sykes/Invision/AP, File)

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: