Showbiz

“Po shkova 30 mijë follow do reagoj për Tean”, Fationi thumbon Andin pas deklaratës së tij

Tea në aplikacionin “Përputhen” tha se nuk i erdhi mirë që Andi bëri sikur nuk dinte gjë pasi u zbulua skandali i saj me Beartin. Pas deklaratës së Teas, reagoi Andi. Ai tha se kur të ketë 30 mijë ndjekës në Facebook, do të reagojë mbi fjalët e saj.

“Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen “Për’puthen”, dhe ndahesh…Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim… Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në Facebook do të bëj aty reagimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, shkroi Andi.

Ndërkohë, ish konkurrenti tjetër, Fation Kuqari, e ka ironizuar keq Andin pas kësaj deklarate. “Në ça bote jetojmë meshkuj që lënë (emoji i një pjeshke) me koncesion për folloë, mendo për lekë çfarë bëjnë. Yy barbona. Po kapa 3000000K follow në Facebook ose në Instagram do tregoj si bëj shurën”, ka shkruar ish-konkurrenti me ironi.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close