fbpx
Showbiz

‘Po s’u çove në këmbë s’të besoj’, doktori i “VIP-ave” jep intervistë me rroba banjo (Video)

Ditën e sotme të ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ ishin doktori Skerdi Faria, balerina Isida Mollaymeri dhe Marcela Lati. Doktori ishte në një lidhje me Skype ndërsa dy vajzat ishin të ftuara në studio. Gjatë intervistës, Bieta e pyet doktorin se nëse ka dalë në ballkon për panoramë apo për ndonjë arsye tjetër. Përgjigjia e Skerdit surprizoi moderatoren dhe të ftuarat pasi ai tregoi se kishte veshur rroba banjoje dhe se po merrte rreze.

‘Je vërtetë me rroba banjo‘- pyet Bieta Sulo.

Skerdi: ‘Të betohem me rroba banjo jam, me rroba banjo të verdha’

Bieta Sulo: ‘Po nuk u çove në këmbë nuk e besoj dot.’

‘Jaa…jam nxirë pak këtu në tarracë‘- shton më tej Skerdi teksa mban të veshur një këmishë të bardhë për tu dukur më serioz gjatë lidhjes me Skype.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button