Showbiz

Po thuhet se Tuna është shtatzënë për herë të dytë

Thuhet se këngëtarja e njohur, Tuna është shtatzënë për herë të dytë. Shkak për këto aludime është një video e këngëtares teksa shihet duke performuar dhe barku i saj nuk është si zakonisht. Kaq ka mjaftuar  për të ndezur rrjetin.Megjithëse,  ajo ende nuk e ka konfirmuar lajmin të githë shpresojnë që Tian të bëhet me një motër ose vëlla së shpejti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close