Showbiz

‘Po t’i thoja ‘Bravo’ askush s’do e vinte re’, Albi Nako i kërkon falje publikisht Belës

Pak ditë më parë në spektaklin “Just Dance”, mori pjesë një konkurrente 40-vjeçare, Bela, për të cilën Albi Nako u shpreh: “Komplimente, por unë mendoj që të garosh me këta të rinj, pa përjashtuar gjithë energjinë tënde, je në një moshë…më mirë martohu dhe bëj fëmijë.” Komenti i tij nxiti debat të ashpër në rrjet dhe komentuesit iu kthyen kundër. Në puntatën e djeshme të “Just Dance”, Albi i ka kërkuar një falje publike Belës.

“Duke medituar thellë brenda vetes time, e ndjeva të nevojshme të kërkoj ndjesë, sepse batuta ime kishte cënuar etikën publike. E vërteta është që nëse do i thoja Belës “Bravo”, askush nuk do ta vinte re dhe kjo gjë do kishte kaluar pa u ndjerë fare.

Kjo gjë vërteton që fatkeqësisht, edhe në shoqërinë tonë, ndonjëherë gjërat negative kanë më shumë gravitet. Kjo nuk e përjashton faktin që unë mund të kem thënë diçka të pamatur”, u shpreh ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close