Showbiz

Portreti më i bukur! Ameli dhe Duam janë tashmë shokët më të mirë të njëri-tjetrit!

Vogëlushja Ameli dhe bebushi Duam marrin të gjithë vëmendjen e dashurinë e prindërve dhe sigurisht, tashmë janë kthyer në kryefjalën e jetës së tyre. Pas lindjes së fëmijëve, këngëtarja është shkëputur pjesërisht nga muzika për t’iu përkushtuar të vegjëlve të saj dhe hera-herës ndan me ndjekësit momente të bukura me Duam dhe Ameli. Së fundmi, ajo na ka kënaqur sytë me një pozë të djalit të saj, i cili rritet dita ditës dhe është një bebush super i ëmbël.

Duam dhe Ameli janë shokët më të mirë të njëri-tjetrit dhe këngëtarja s’na e kurseu një moment shumë të këndshëm mes tyre. Ata shfaqen duke luajtur e duke qeshur së bashku, teksa na i shkrinë zemrat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: