Showbiz

Prej 1 muajsh po vuan prej Covid-19, këngëtarja amerikane tregon gjendjen e saj

Këngëtarja legjendare Mel B, 46-vjeçarja është infektuar me COVID-19 dhe për më shumë 1 muaj ka marrë mjekim. Ylli i “Spice Girls”, tregoi se është karantinuar në një vilë private.

Sidoqoftë, këngëtarja pranoi se realiteti ishte se qëndroi në shtrat duke kaluar pjesën e fundit të COVID-19, duke shtuar se kanë kaluar pesë javë deri më tani. “Me kokën time unë jam këtu në Maldive, por në realitet jam në shtrat duke e kaluar COVID-19”.

Imazhet shfaqën yllin e muzikës pop që notonte në ujërat e kristalta dhe pozonte me bikini, por ajo pranoi se gjendja e saj aktuale shëndetësore ishte larg nga parajsa.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close