fbpx
Showbiz

“Prej nga është burri juaj?” Çudit Rudina Dembacaj: Sa të jetë i mirë e dua, më pas…

Rudina Dembacaj pas ndarjes nga burri i saj është ngacmuar sërish nëpër studiot televizive.

Aktorja e i ka dhënë fund martesës me Aleksin ish-burrin e saj, por ka qenë e rezervuar për të folur për këtë temë.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree” në Top Channel. Së bashku me të ftuarit e tjerë, teksa ishin duke folur se me kë bëjnë krushqi lezhjanët, Rudina është pyetur nga Jonida se nga është bashkëshorti i saj.

Aktorja duke qeshur ka thënë “unë më mirë mos flas për këtë, unë jam artiste dhe i dua të gjithë”.

Ndër të tjera ajo ka thënë se “sa të jetë i mirë e dua, sa s’është më se dua”, duke ju referuar partnerëve në përgjithësi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button