fbpx
Showbiz

Presidenti i Amerikës shndërrohet në një “bjonde” interesante (Foto)

Aplikacioni FaceApp që arrin të ndryshojë paraqitjen duke të kthyer nga femër në mashkull anasjelltas ka prekur edhe Amerikën. Në mes të emrave të njohur nuk mund të mungonte Presidenti Trump, i cili duket ndryshe me flokë të gjata dhe bjonde.

Por fiksimi i të gjithëve mbetet Melanie, të cilës nuk i bie aspak hijeshia kur kthehet në mashkull. Nga fotografitë duket qartë se si mjekra i shkon më së miri fytyrës së ëmbël, nëse do i përkiste gjinisë së kundërt.

Në mes të portreteve rresthohet edhe kandidati demokrat për Presidenti, Joe Biden dhe emra të tjerë që janë transformuar duke sjellë për publikun disa foto argëtuese.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button