fbpx
Showbiz

Prezantuesja shqiptare ka vendosur t’i çm.end anglezët, shikojeni si del rrugëve të Londrës

Moderatorja Blerona Zeqiri për momentin po qëndron në Londër. E veshur me një fustan të kuq, i cili ia ka theksuar linjat, duket si modele Fotot e fundit të postuara nga ajo kanë marrë menjëherë vëmendje duke u komplimentuar jashtë mase dukja e saj. Një prej ndjekësve i thotë se ‘e tranove krejt Anglinë”.

E dikush tjetër po ia dedikon vargjet e këngës “Ngjyra kuqe” nga Adrian Gaxha dhe Floriani.

ImageImage

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button