fbpx
Showbiz

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk i shkojnë mbretëreshës te festa e madhe

Pallati i Bakingamit, në Britani, ka konfirmuar se Duka dhe Dukesha e Saseksit nuk do t’i kalojnë Krishtlindjet me Mbretëreshën.

Çifti i ri dhe djali  tyre, Archie, do t’i kalojnë pushimet në SHBA me mamanë e Meghanit, Doria Ragland, dhe jo në Sandringam me anëtarët e tjerë të familjes mbretërore. Një zëdhënës i pallatit mbretëror shpjegoi se ata po largohen me mbështetjen e mbretëreshës, dhe se dukesha Kate dhe princi William gjithashtu i kanë kaluar Krishtlindjet jashtë pallatit edhe më parë.Por thashethemet për një zënkë në familjen mbretërore ushqehen edhe më shumë me këtë vendim.Pak kohë më parë, u vërtetua se mbretëresha e kishte hequr foton e Harryt dhe Meghanit nga salla e pritjes, ndërsa Harri tha se ai dhe i vëllai janë duke ndjekur rrugë të ndryshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button