Showbiz

Prostitucioni në qendrat e masazhit/ Historia personale e Shqipe Hysenaj: Doja të punoja…

Shfrytëzimi i jashtëligjshëm i qendrave të masazhit për ushtrim prostitucioni është raportuar vazhdimisht në Shqipëri.Këtë herë, është ish-konkurentja e “Për’puthen”, Shiqpe Hysenaj që tregon një histori të sajën.

E Ftuar në “E Diell”, Shqipja thotë se të punonte si masazhatore ka qenë një ndër pasionet e saj.
“Doja të studioja për të pasur këtë punë, por gjërat shkuan si shkuan dhe studiova marrëdhënie ndërkombëtare. Megjithatë, vendosa të shkoj në një qendër masazhi dhe të filloja punë, që të mësoja dhe profesionin”.

Por, siç thotë Shiqpja, gjërat nuk shkuan ashtu si mendonte. “Pranuan që unë të punoja, edhe pse nuk e dija profesionin, por më thanë do të merresh vetëm me burra. Ato vajzat që punonin atje, ishin me minifund, me reçipeta. Kur i pashë më shumë të zhveshura se të veshura i thashë vetes, nuk je për këtë punë”. Sipas Shqipes, bëhet fjalë për një qendër masazhesh në zonën e ish-Bllokut.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: