Showbiz

“Pse ashtu e kam thënë unë?”/Semi flet për ‘shkatërrimin’

Spektakli i djeshëm ishte i mbushur me surpriza,emocione por edhe debate. Gjatë transmetimit të një klipi Semi komenton për sjelljen dhe strategjinë e zgjedhur të disa prej banorëve. Ajo tregoi se dinte disa informacione për jetën e Fifit dhe mund të jetë “shkatërruese” nëse ajo vendos ti shprehi publikisht.

Mbrëmjen e djeshme në një bisedë me Benaidën ajo shprehet tepër e shqetësuar për ato gjëra që kishte thënën në lidhje me Fifin. “Pse ashtu e kam thënë unë?Akoma se besoj cfarë paskam thënë.Nuk mbaj mend të kem përdorur fjalën “shaktërroj”.Kjo gjë është shumë e rëndë nga ana ime”,-tha ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: